TR EN
Firmamız kurucumuz Asım Özdurak tarafından 1986 yılında ticari hayatına başlamıştır, o yıllarda Gaziantep’in toptancılarının merkezi sayılan İnönü Caddesinde faaliyetini 1997 yılına kadar sürdürmüştür.  1997 yılında şirket merkezini Gatem Toptancılar Sitesine taşımıştır. Taner Özdurak şirket yönetimine gelmiş ve şirketleşme yolunda ilk adımlarını atan Özdurak Attariye Pazarlama Gıda San. ve Tic. Ltd.Şti.  toptancılık kimliğinin yanı sıra Derby, Tokai gibi Türkiye markalarının bölge distribütörlüklerini bünyesine katmıştır.

                   


2015 yılına kadar Gatem Toptancılar Sitesinde faaliyetini sürdüren firmamız ülkenin şehrimizin gelişen ve değişen yapısıyla beraber faaliyetlerini Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde yaptırdığı 10.000 m2 kapalı alanı olan yeni yerine taşımıştır.

Yeni yeriyle beraber daha kurumsal bir yapıya kavuşan firmamız 11 araç, 25 kişilik kadrosuyla, yenilenen teknolojisi ile 1 adetten 1000 adete kadar aynı hizmet anlayışını güderek, doğruluk dürüstlük ve çalışkanlık politikasından hiç bir zaman vazgeçmemektedir.

 Yenilikçi anlayışımızı tecrübemizle birleştirerek ilk günkü heyecanla ve her zaman değer verdiğimiz müşterilerimizden aldığımız güçle emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Daha çok çalışmak daha verimli olmak her zaman temel ilkemizdir.